DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
 

stříhání a úprava psů

stříhání a úprava psů
Úprava psích kožichů        Pavla Cholevová         602 771 552

- rozčesání neprůstřelných jedinců
- vyčesání línající srsti - už žádné chuchvalce na podlaze
- ostříhání přerostlého kožichu do úžasného tvaru
- vyškubání línajících chlupů u drsnosrstých - anglicky trimování

úprava dalších částí těla
- ošetření drápků - přerostlé netrpím
- vyčištění uší - i neposlušní jedinci začnou poslouchat


Potřebujete ze psa udělat krasavce, nad kterým domácí omdlévají nadšením a sousedi závistí? Nechce se vám do salonu, byť do vedlejší ulice? Venku je škaredě, že by psa nevyhnal?

Stříhám psy doma u majitele - nejvíc v Ostravě. Jezdím i do Hlučína, Bohumína a okolí. Cizí mi není ani Příbor a okolí, takže Nový Jičín, Studénka, Frýdek, Frenštát.... a samozřejmě vesnice kolem.

Výstavní úpravy přenechávám chovatelům, ti vědí nejlépe, co zrovna rozhodčí vyžadují. Já se věnuji psím plebejcům, kteří "jen" dělají radost pánovi. Neohrnuju nos nad sebeplstnatějším křížencem, i z toho lze vyrobit krasavce. Při vhodně zvoleném střihu můžete směle tvrdit, že včerejší ošklivé káčátko je dnes ostravský teriér, karvinský myšilov, hlučínský ovčák nebo frýdecký rychlonožka.

Občas rozčesávám zplstnatělé kočky, někdy má majitel domácího králíčka nebo jiného hlodavce, který potřebuje střihnout drápky... Až si občas dělám legraci, že stříhám psy, češu kočky, kanárům stříhám drápky a hadům leštím kůži.

Termíny objednání jsou vlídné - obvykle týden, někdy i dříve. 
Zavolejte, jsem na příjmu od 7 ráno do 22 večer.



Svým zákazníkům jsem k dispozici i v noci, pokud se stane nějaký akutní zdravotní průšvih a je nutno odvézt na veterinu psa, kterého taxík nechce - rodící fena, krvácející zvíře apod. Moje auto je na psy zvyklé.

Také moji psi jsou připraveni za zákazníky doslova cedit krev, kdyby někdo akutně potřeboval transfúzi. /Už se to stalo - rodiče dávali krev štěňatům při parvoviróze, jindy moje fena řešila nedostatek červených krvinek u psa od zákazníka/.

 V těchto dvou případech je k dispozici  mobil na nočním stolku - vzbuzení ze zdravotních důvodů je možné kdykoliv.